Woda Mineralna MALOPOLANKA
Małopolankę
kupisz w:
Naturalna Woda Mineralna MAŁOPOLANKA ZDRÓJ Naturalna Woda Mineralna MAŁOPOLANKA ZDRÓJ Naturalna Woda Mineralna MAŁOPOLANKA ZDRÓJ

Horeca

czyli oferta dla hoteli i restauracji

Chyba wszyscy zgodzą się, iż głównym warunkiem sukcesu zarówno restauracji, jak i hotelu jest sprawienie, by gość poczuł się wyjątkowo. Ale jak to osiągnąć ?

"Wyjątkowość" budowana jest ze szczegółów: umiejscowienie, klimat, miła obsługa, jakość składników użytych do przygotowania posiłków... jednym z takich szczegółów, jest wybór wyjątkowej wody mineralnej.

Przedstawiamy Państwu Naturalną Wodę Mineralną „MAŁOPOLANKA ZDRÓJ” z linii HORECA. Woda ta, oferowana jest w 2-ch pojemnościach 0,3l i 0,7l. Lekkie transparentne wysmukłe butelki posiadają srebrną etykietę w różnych odcieniach oraz srebrną nakrętkę, sprawiają wrażenie elegancji i wysokiej jakości produktu.

Dlaczego "MAŁOPOLANKA ZDRÓJ"?
  • Woda wyróżniona znakiem „małopolski smak”, potwierdzającym wyjątkowe walory smakowe
  • Charakteryzuje się naturalnym niskim poziomem sodu. Jest polecana jest do spożycia przy dużym wysiłku fizycznym lub intelektualnym (idealna podczas konferencji) oraz przy chorobach związanych z nadciśnieniem tętniczym.
  • Producent ma wdrożony system ISO oraz HACCP, co gwarantuje najwyższą światową jakość
  • Nazwa w sposób oczywisty kojarzy się z Małopolską, co za tym idzie to naturalny wybór dla wszystkich restauracji i hoteli z Małopolski i okolic. Jeśli chcesz podać „Małopolankę Zdrój” poza Małopolską ? po raz kolejny jej nazwa zrobi swoje, skoro zadałeś sobie tyle trudu by ją sprowadzić, musi być najlepsza!
  • „Małopolanka Zdrój” nie jest produktem wielkiego koncernu, nie jest dostępna w każdym sklepie, co potęguje wrażenie wyjątkowości.
  • Gwarantujemy terminowy, bezpłatny dowóz wody do klienta (na ustalonym wcześniej terenie), oraz realizację zamówień w ciągu 48 godzin
  • Przy dłuższej współpracy istnieje możliwość indywidualizacji etykiet (kolor, umieszczenie logotypu restauracji / hotelu) lub dowolna inna modyfikacja

Zapraszamy do współpracy!

Naturalna Woda Mineralna MAŁOPOLANKA ZDRÓJ


Firma THIER jest producentem wody mineralnej "Małopolanka Zdrój" od 1978 roku. Oferuje kompleksowe zaopatrzenie w wodę mineralną zakładów pracy, firm, hurtowni, sklepów, urzędów.
Naturalna Woda Mineralna "Małopolanka Zdrój" wydobywana jest ze źródla w Wiktorowicach leżącego na terenie Dłubiańskiego Parku Krajobrazowego. Jest wodą wyróżniającą się na naszym rynku z powodu naturalnej, niskiej zawartości sodu.
W ofercie posiadamy między innymi:

woda mineralna Małopolanka gazowana 0,3l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka lekkogazowana 0,3l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka niegazowana 0,3l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka gazowana 0,5l w butelce plastikowej

,

woda mineralna Małopolanka lekkogazowana 0,5l w butelce plastikowej

,

woda mineralna Małopolanka niegazowana 0,5l w butelce plastikowej

,

woda mineralna Małopolanka gazowana 0,7l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka lekkogazowana 0,7l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka niegazowana 0,7l w butelce szklanej

,

woda mineralna Małopolanka gazowana 1,5l w butelce plastikowej

,

woda mineralna Małopolanka lekkogazowana 1,5l w butelce plastikowej

,

woda mineralna Małopolanka niegazowana 1,5l w butelce plastikowej

...
Naturalna Woda Mineralna MAŁOPOLANKA ZDRÓJ
Opracowanie: Projektowanie stron WWW - Art'impression. All rights reserved © Copyright THIER - Kraków 2013